• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

AKTUALITY

8.2.2016 aromaterapeutická mýdla

VOŇAVÁ AROMATERAPEUTICKÁ MÝDLA od Dvou Koček

 Předjarní novinkou v mém obchůdku Johanka jsou vynikající přírodní mýdla z malé Mýdlárny u dvou koček. Jsou vyráběna ručně zastudena, suroviny tvoří kvalitní přírodní rostlinné oleje a éterické olejíčky. Všechny výživné látky, minerály a vitamíny jsou touto metodou zachovány. V mýdlech naleznete mimo jiné olej olivový, kokosový, z palmových jader, kokosový, mandlový, jojobový, avokádový, sezamový, ricinový, slenučnicový, měsíčkový, konopný, bambucké máslo aj.

Z éterických olejíčků se do mýdel přidávají levandule, šalvěj, geránium, neroli, pačuli, ylang ylang, pomeranč, mandarinka, cedr, skořice, hřebíček, zázvor, růžové dřevo...

Dále v mýdlech naleznete např. ovesné vločky, biočokoládu, květ levandule, měsíčku a meduňky, med...

 

Unikátní šamponové mýdlo, Elixír silného vlasu nebo Poctivého nepálí (s kopřivou) šetrně a jemně umyje a ošetří Vaše vlasy.

Vyberte si také z nádherné nabídky ostatních mýdel pro ošetření Vaší pokožky:

Dech modré krajiny (s levandulí), Cukrářova midlenka (s vanilkou), Včelí lázně (s medem, skořicí a ovesnými vločkami), Kočičí jazýčky (s bio čokoládou, mandarinkou, pomerančem, skořicí..), Extra virgin, Aloe Věra, Oranžová zahrada, Afrodisiakální mýdlo, Sen noční můry (s meduňkou)Konopné mýdlo hojivé, Mužná paže, Galiskari (vzpomínka na krétskou pláž) a další.

   

AROMATERAPIE OD DVOU KOČEK

Nádherně voňavé a vysoce kvalitní éterické olejíčky Vás potěší nejen jako součást mýdel. Můžete je teď mít doma. Balení je 10 ml, jsou opatřeny nádhernou barevnou nálepkou podobně jako mýdla, takže můžete obdarovat sebe nebo někoho jiného hned dvakrát.

Přivoňte si k bergamotu, cedru, citrónu, eukalyptu, grepfruitu, jalovci, jedli, najdete tu i kadidlo, lemongras, nevanduli, litseu cubebu, mandarinku, mátu kadeřavou, pačuli, pomeranč, rozmarýnu, šalvěj, tea tree, tymián..

    

Neváhejte a přijďt si vybrat voňavá přírodní aromaterapeutická mýdla, šampony a éterické olejíčky! Kdo jednou zkusí, zamiluje si je navždy ...

Poslechněte si o tom, jak se tato mýdla vyrábí a jak vznikl nápad na jejich výrobu