• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

AKTUALITY

1.3.2021 BŘEZEN – ŽLUČNÍK A HNĚV

Jaro se pomalu blíží a všechny jeho projevy jsou již v plném proudu - ráno nás budí zpěv ptáčků, roztávají poslední sněhové závěje a vykukují první sněženky, devětsily a bledulky. 

 

3.2.2021 Imunita během pandemie

IMUNITA BĚHEM PANDEMIE

Během pandemie je důležité podporovat svoji imunitu, chodit na procházky a hodně spát. tyto informace jsou podrobně zpracovány na webu ministerstva zdravotnictví.

Svoji IMUNITU a PSYCHIKU můžete podporovat také bylinnými přípravky, které v hojné míře nabízíme v naší prodejně JOHANKA.

 

1.2.2021 ÚNOR – LEDVINY a STRACH

Letošní zima nás všechny trochu zaskočila. Sníh, mráz a led vévodí. To si dokážeme příjemně užít na horách při běžkování a bruslení v přírodě. Ale dny chladné se střídají s dny až bláznivě teplými, které přejí klíšťatům a virózám. Takže při procházkách v listnatých lesích i v této době bychom měli být ve střehu a nosit s sebou alespoň trochu levandulového oleje, kterým si potřeme kotníky.. Voda vůbec působí v tomto období spíše negativně a dost často má snahu držet se v našem těle. Proto je velmi důležité čistit ledviny, aby se neozývaly potíže přeneseného rázu, jako např. bolesti v kolenou a kloubech dolních končetin. Exzematici jsou v tomto období také více ohroženi a často zasunuté ohrožení kůže najednou vykvete.

 

1.2.2021 Desinfekční a mycí prostředky

Desinfekční a mycí prostředky k udržování hygieny během pandemie koronaviru

JOHANKA se snaží zachovat své služby i během pandemie a podle možností na trhu nabízíme níže uvedené prostředky. Doskladňujeme podle možností dodavatele. Aktuální možnosti včetně otvírací doby sledujte na mém Facebooku.

Dobrá zpráva

Leden 2021: Přípravky firmy Karel Hadek v současné době prošly testováním a byly schváleny jako zdravotnické prostředky.

 

15.1.2021 Živé vysílání o Esencích volně žijících zvířat WEAE - záznam

    

Podívejte se na záznam z živého vysílání Esencí volně žijících zvířat z 29.11.2019, které jsme natočily s Xénií Bodorik Pilíkovou a jejím manželem Palinem v Brně. Děkuji za pozvání a budu se těšit na Vaše reakce na Youtube či FB.

 

1.1.2021 LEDEN – MOČOVÝ MĚCHÝŘ a STRACH

Zima je nyní v plném proudu alespoň podle ročního období, za námi je krásné období vánoc, které trávíme se svými blízkými, v milé atmosféře rozsvíceného vánočního stromku a dárků... Doufám, že Vám nezaskočila kost z kapra a že jste to nepřeháněli se sladkostmi. Já vím, doufám marně. Lákavé cukroví od babičky a voňavá vánočka, nejlépe ještě teplá přímo z plechu, udělaly své. A tak nastává vhodná doba k půstu a vyčištění všeho, co jsme do těla dostali svými vánočními rozmary. Nevyčítejte si je, aby Vás neovládly negativní emoce, člověk si má občas něco povolit, dopřát, relaxovat, prostě sladký život jako v italském filmu Dolce Vita.

 

1.1.2021 CHARITY GUMS DOBRÝ ŽVEJKY

 

Milí návštěvníci a zákazníci, v Johance koupíte CHARITY GUMS neboli Dobrý žvejky. Co to je?

 

1.12.2020 PROSINEC – TLUSTÉ STŘEVO a TRUCHLIVOST

Začíná zima, která se mnohdy projevuje pouze chladem beze sněhu. U nás dnes napadl první sníh! Ta radost, když se konečně snášejí na zem první bělostné vločky a děti mohou stavět sněhuláka! A pak ten krásný pohled přes okénko pokryté kresbičkami, které namaloval svým prstíkem malíř mráz. Ve světnici je teplo, v kamnech praská oheň, voní vánoční cukroví a vánočka, františek, rozsvěcují se svíčičky na vánočním stromku. Dětské oči září do tmy zvědavostí a radostným netrpělivým čekáním na Ježíškův zvoneček…

 

21.10.2020 LISTOPAD – PLÍCE A SMUTEK

         

Symbolem listopadu je Vítr. Je často chladný, odvane starosti, ale mnohdy přináší také smutek. Původní barvou smutku je bílá, dáváme si na ni pozor především v první polovině měsíce. O svátku zesnulých vzpomínáme na naše blízké, kteří tu už nejsou. Oranžové dýně vnáší do našich domovů světlo. Halloween se k nám rozšířil z Ameriky, svůj prapůvod však má v Evropě, u Keltů. Rozsviťte svá světýlka ...

 

1.10.2020 ŘÍJEN – ŽALUDEK A STAROSTI

Podzim je už v plném proudu - doba Země je symbolem října a její vliv je negativní. Tmavá žlutá barva působí v první polovině měsíce nepříjemně, proto se jí vyhýbáme. Příroda se připravuje na zimu, všude září barevné listí stromů – využijme teplých podzimních dnů k brouzdání v šustícím listí, vyčištění hlavy a odstranění stresu. Sluníčko nás doslova nabíjí energií, kterou si uchováváme do chladných zimních dnů.

 

1.9.2020 ZÁŘÍ – SLINIVKA, SLEZINA a STAROST

http://www.johanka.eu/aktuality/zari-slinivka-slezina-a-starostRescue Remedy mohou být užitečným pomocníkem při nástupu do školy...

Jeřabiny už jasně červenou oživují blednoucí barvy luk, stromů i pastvin. Přichází doba Země a s ní se i my zvolna vracíme ke kořenům svého bytí. Obilí zezlátlo,  je sklizeno,  stromy se převlékají do podzimního hávu…jasně žlutá barva je barvou tohoto období a dělá nám moc dobře. Nejvíce ohroženým orgánem je slezina a slinivka.  Jejich potíže poznáme sníženou odolností proti infekcím, špatným krevním obrazem, nadýmáním, potížemi všech sliznic i hormonální sféry. Je třeba dávat pozor i na naše vazivo a ihned je léčit, aby nedocházelo k zánětům.

 

1.8.2020 SRPEN - TĚLESNÉ TEPLO

Léto je k nám letos příznivé, plné sluníčka, a tak se děti mohou vydovádět v přírodě, užít si s kamarády zážitků u táborových ohňů a do sytosti se koupat ve stříbřité hladině vod. Prostě prázdniny jak mají být. 

 

1.7.2020 ČERVENEC - KREVNÍ OBĚH

Léto přišlo léto rychle a s veškerou svojí silou slunečních paprsků. Jahody dozrály už téměř všude, a tak nám i bylinkář Roman Kindl jistě dovolí trochu upravit jídelníček a nechat na jazýčku rozplynout tu voňavou nádheru. Letos budou na zahrádkách možná prořídlé kvůli prudkým dešťům a krupobitím, ale sluníčko je svým prstíkem malovalo sytě dočervena. Jak praví stará moudrost - méně je někdy více, a tak si na menších, ale sladších jahůdkách jistě pochutnáme. Slinivka teď vyrábí enzymy, které zvládnou strávit více škrobu a cukru.

 

1.6.2020 ČERVEN a TENKÉ STŘEVO, DVANÁCTNÍK

Jaro se rychle proměňuje v léto s ním letos i teplé dny už na začátku června. Jaro rychle zvládlo svou práci - usmát se na nás slunečně, rozkvést a nasadit pupeny, pak listy a vonět a vonět. A tak si letos léto muselo pospíšit a začít rychle s naléváním jahod a jejich zbarvováním dočervena. Začíná radostné období jejich sklizně a pro nás možnost povolit jídelníček, lépe řečeno jej POMALU přestavět (ne ze dne na den) na letní, kde si můžeme dovolit zařadit více cukrů a škrobů, protože naše slinivka vyrábí teď enzymy, které zvládnout strávit jejich větší množství. Rozevlátá tanečnice na obrázku Věrky Burešové tančí mezi liliemi, ale její tanec je také tancem radosti z ženství a léta ... dopřejte si i Vy radost ze spontánního pohybu, vyhledejte louku nebo lesní palouček a radujte se s přírodními astrály - vílami, elfy a troly ... budou mít radost a vy také.

 

1.5.2020 KVĚTEN - SRDCE A OHEŇ

Po letošní mírné zimě nastoupilo jaro rychle, prudce, prostě tu najednou bylo. Celá příroda jakoby mávnutím kouzelným proutkem dostala najednou impulz - vstávej - a ona jen prostě otevřela oči a jaro tu bylo v té chvíli.  A opět jsem si uvědomila, že jediné, co tu na světě má opravdový smysl, je LÁSKA. Ale pojďme dál...

 
 

21.2.2020 Kurz esencí volně žijících zvířat Brno

SEMINÁŘ ESENCÍ VOLNĚ ŽIJÍCÍCH ZVÍŘAT WEAE v Brně 

Datum konání:  30. - 31.5.2020

INFORMACE - KURZ BYL z důvodu pandemie Covid19 zrušen. O vypsání nového termínu budeme informovat na webových stránkách i Facebooku Jana Holická.

 

18.11.2019 Živé vysílání o Esencích volně žijících zvířat WEAE 26.11.2019

Živé vysílání, kde si se mnou bude povídat aromatolog a terapeutka Xénie Bodorik Pilíková, můžete sledovat 26. listopadu od 12 do 13h. Záznam bude k dispozici i později, kdybyste to náhodou nestihli. O čem to bude, se dozvíte dále v příspěvku.

Děkuji tímto Xéii za pozvání a moc se do Brna i na povídání těším!

 

25.5.2018 Ochrana osobních údajů GDPR

ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 

22.9.2017 Seminář Základy reflexní terapie

Úspěšný seminář Základy reflexní terapie - 7. října 2017 v Boršově n.Vlt ( na nějž lze navázat dalšími dvěma semináři) Vás naučí podstatu reflexní terapie a její přínos pro naše zdraví. UKážeme si základní orientaci na chodidlech, reflexní body pro každý den i body pro akutní pomoc. Používáním reflexní terapie můžete sami jednoduše působit na své zdraví!

Seminář Vám dá přehled o reflexních ploškách na chodidlech, naučíte se způsobu, jak s ploškami pracovat, vše důkladně procvičíme ve dvojicích pod vedením dvou zkušených lektorek.

 

31.8.2017 Tajemství pěstování čaje na Srí Lance

Letošní zima pro mne připravila velké překvapení. Ačkoliv mi rok Kohouta sděloval, že mne čeká velké cestování do zahraničí, měla jsem své pochybnosti, zda budu mít dost prostředků a přemýšlela jsem, kam bych asi jela. 

Majitelé firmy MixTee vyřešili situaci za mne. Vzhledem k velkému nárůstu prodeje čajů značky Basilur v mém obchůdku Johanka v loňském roce jsem se zařadila mezi VIP prodejny této firmy. A nejen to - čekalo mne obrovské překvapení. Byla jsem vybrána, abych se zúčastnila spolu s dalšími účastníky velkého čajového putování po Srí Lance, které pro úspěšné prodejce pořádá každoročně majitel firmy Basilur.

 

24.3.2017 Ivan Truksa o vůních a olejích

DARY ZEMĚ ... česká firma, kterou založil Ivan Truksa a která je pro mne neuvěřitelná. Tím, jací jsou v ní lidé. Tím, jaké jsou její oleje a olejičky. Tím, jak se zrodila a pokračuje jejich spolupráce s malířkou Věrou Kočkou (Věrou Burešovou), z níž vznikly nejen úžasné obrázky čaker a strážců čaker, ale také olejíčky z darů země, k nimž tyto obrázky patří. Obrázky čaker můžete zakoupit v prodejně Johanka ve velikosti malých kartiček vhodných do peněženky, dále formáty A6, A5, A4.

Přečtěte si zajímavý rozhovor s Ivanem Truksou o vůních a olejích a jejich výzanmu pro člověka, jeho život, duši, lásku, zdraví ... 

 

31.1.2017 ČAJOVÉ NOVINKY BASILUR V JOHANCE

    

Podívejte se na novinky firmy Basilur, které čerstvě dorazily na náš trh. 12 druhů sypaného aromatizovaného zeleného čaje 100g s přírodními aromaty, porcované ovocné čaje 20s. v již známých i nových příchutích, 3 druhy aromatizovaného porcovaného čaje Rooibos 20s. a 4 druhy oblíbených čajových pyramidek, tentokrát s ovocem, kořením a bylinkami. Nové čaje se jistě zařadí mezi oblíbené čaje této firmy, která si zakládá na kvalitě a čerstvosti surovin, ze kterých se čaje vyrábějí...

 

4.11.2016 VÁNOČNÍ DÁRKY - KRYSTALOVÉ MANDALY

Nádherné DVD RNDr. et Mgr. Hany Blochové - Rosy de Sar, které vyšlo v loŇském roce, je nejen úžasnou podívanou živých krystalových mandal, ale také terapeutickým nástrojem, který využívá zvuk a energii krystalových mandal k léčení čaker a harmonizaci člověka.

 

1.11.2016 MARIE Z MAGDALY A ŽENY V ŽIVOTĚ JEŽÍŠE

Nově doplněná a vydaná kniha autorky RNDr. et Mgr. Hany Blochové - Rosy de Sar, pojednává o ženách apoštolkách, provázejících Ježíše. Nádherný dárek pro ty, koho zajímá role ženského principu v historii starověku i mladého křesťanství, černé madony aj.

 

6.9.2016 čakrová sada kartiček

Milí návštěvníci a zákazníci, klienti,                                         Duhový strážce

představuji Vám horkou NOVINKU prodejny Johanka, sadu čakrových kartiček s mnohem podrobnějšími texty, než jaké byly na malých kartičkách. Překrásné obrázky čaker a jejich strážců malířky Věry Kočky naleznete nově ve větším formátu ve dvou provedeních:

 

30.8.2016 Esence vnitřního psa- Inner Dog Essences

 

 NOVINKA : Esence domácích psů pro lidi i zvířata - dovolte mi představit úplně novou řadu esencí WEAE Daniela Mapela, sedm vyživujících esencí z království domácích psů. Nechte se vyživovat energetickými dary různých plemen domácích psů, dostanete obrovskou podporu k zažití opravdových zázraků života - hravosti, radosti, jednoduchosti, bezpodmínečné lásky, věrnosti..spojte se s Vaším 'vnitřním psem' stejně jako se spojujete s vnitřním dítětem. Využijte energie těchto báječných esencí pro sebe i své zvířecí přátele. Budete si ještě lépe rozumět, Váš pes bude lépe reagovat na Vaše pokyny, ale také sdlet Vaši radost. Naučí Vás jaké to je jen tak si skákat radostí!

 

19.5.2016 Seminář esencí volně žijících zvířat WEAE I

Seminář esencí volně žijících zvířat mne vždy znovu a znovu nadchne. Smějete se? Že by měl nadchnout spíše účastníky? Ano, vždy jsem moc ráda, když jsou nadšeni z prvních zkušeností s těmito úžasnými esencemi Daniela Mapela. Ale stejně tak mne neopouští nadšení tyto esence učit anebo si nějakou připravit..

4.června v sobotu se opět koná tento seminář plný zvířecích zázraků.

 

27.4.2016 ZNÁMÝ TERAPEUT www.znamyterapeut.cz

Milí klienti, vážení zákazníci prodejny Johanka, přátelé!

► nově jsem registrována na www.znamyterapeut.cz , kde můžete hodnotit mou práci počtem hvězdiček nebo písemně, budete-li mít chuť. Pomůže to ve vyhledávání dalším zájemcům, kteří by mohli potřebovat moje terapie. V On-line kalendáři se budete moci již brzy objednat na konzultaci přímo přes tento web. Zatím si ..

 

2.3.2016 SEMINÁŘE - 2016

MIlí příznivci esencí a reflexní terapie, v nově vypsaných seminářích

 Bachovy esenceEsence volně žijících zvířat WEAE I Jihočeské esenceReflexní terapie - základy,  Reflexní terapie - diagnostika a meridiány Vám nabízím možnost dozvědět se, kdy a s čím Vám mohou pomoci esence a jak pomoci sám sobě a svým blízkým pomocí reflexní terapie a éterických olejů.

 

8.2.2016 aromaterapeutická mýdla

VOŇAVÁ AROMATERAPEUTICKÁ MÝDLA od Dvou Koček

 Předjarní novinkou v mém obchůdku Johanka jsou vynikající přírodní mýdla z malé Mýdlárny u dvou koček. Jsou vyráběna ručně zastudena, suroviny tvoří kvalitní přírodní rostlinné oleje a éterické olejíčky. Všechny výživné látky, minerály a vitamíny jsou touto metodou zachovány. V mýdlech naleznete mimo jiné olej olivový, kokosový, z palmových jader, kokosový, mandlový, jojobový, avokádový, sezamový, ricinový, slenučnicový, měsíčkový, konopný, bambucké máslo aj.

Z éterických olejíčků se do mýdel přidávají levandule, šalvěj, geránium, neroli, pačuli, ylang ylang, pomeranč, mandarinka, cedr, skořice, hřebíček, zázvor, růžové dřevo...

 

22.12.2015 NOVINKY V MÉ NABÍDCE

Meridiánová masáž APM podle W. Penzela              

 

 MERIDIÁNOVÁ MASÁŽ APM podle W. Penzela je neuvěřitelně účinná metoda k obnovení Vaší energie v celém těle. Vhodně zvolenou masáží jinových a jangových meridiánů se rozproudí energie ve Vašem těle tak, aby jí nikde nebyl přebytek nebo nedostatek. Tělo pak dostává nový impulz k sebeuzdravování a odstraňování blokád, bolestí nebo jiných potíží.

 

30.11.2015 knihy Romana Kindla

Milí přátelé,

s radostí oznamuji, že obě úžasné knihy bylinkáře Romana Kindla v novém doplněném vydání opět vyšly a můžete si je koupit v mé prodejně JOHANKA. A co si v nich přečtete?

 

18.11.2015 VÁNOČNÍ ČAJE V JOHANCE

Vánoce se pomalu blíží, a tak Vám nabízíme lahodný čaj pro vánoční chvíle. Kvalitní čaj Basilur, to je černý, zelený, ovocný čaj a dárková balení čajů v plechovkách. Přijďte si vybrat lahodný čaj pro sebe i své blízké...

  

 

7.11.2015 BRUTNÁK, JESTŘÁBNÍK a SEDMIKRÁSKA

Nové Jihočeské esence : Brutnák lékařský, Jestřábník oranžový a Sedmikráska

V letošní sezóně Jihočeských esencí přibyly tři nové květové esence. Na stránce jednotlivé esence najdete jejich podrobný popis. Zde představuji jejich nádherné účinky ve stručném přehledu:

 

15.10.2015 Seminář Bachových esencí s aromaterapií

Pro velký zájem opět vypisuji dvoudenní seminář Bachových esencí s aromaterapií v termínu 24. - 25. října 2015. Bude se konat v sokolovně v Boršově nad Vltavou. Počet účastníků je limitován na 6 osob. Cena semináře je 2700Kč. Podívejte se, co se na semináři můžete naučit a co si odnést jako dárek. Těším se na Vás a naše společné setkání s esencemi a voňavými éterickými olejíčky!

 

15.10.2015 LABYRINT JEDNOTY

Nedávno jsem se zúčastnila jedné svatby. Krásné svatby pod zříceninou hradu Templštejn,  v malebném údolí řeky Jihlavy, zalitém slunečním svitem.

Kromě svatebního veselí bylo možné vyzkoušet si v praxi funkci Labyrintu. A nebyl to ledajaký labyrint. Jeho myšlenka se zrodila v hlavě Věry Kočky několik dní před svatbou. Jako první vhled přišla malůvka dvou smotaných spirál, které jakoby se propojovaly a vedly ke společnému bodu. Co se dělo potom?

 

29.9.2015 ŠKOLNÍ ESENCE PRO DĚTI

Škola začala a děti se začínají potýkat s prvními problémy - nesoustředěnost, strach ze školy, strach, že nezvládnou, co je čeká, hyperaktivita, mentální únava, potíže v novém kolektivu a mnohé jiné. Můžeme jim snadno pomoci správně vybranými esencemi. Na rozdíl od chemických léků nebo bylinek působí esence na jiné úrovni, na úrovni vibrací. Mohou se tedy užívat libovolně dle potřeby. Kapičky si děti rychle oblíbí, protože spontánně cítí, že jim pomáhají. Mohou si je kapat přímo z lahvičky nebo si je dát ráno, po příchodu ze školy a večer. Pokud chceme jejich účinek zrychlit a zesílit, nakapeme dvojitou dávku do lahvičky s vodou nebo jiným nápojem, který si děti nosí s sebou do školy, družiny, na tréninky apod.

Co může pomoci právě Vašemu dítěti (prvňáčkovi, školákovi nebo studentovi):

 

10.5.2015 Esence volně žijících zvířat II

Na tomto semináři se budeme s esencemi zvířat seznamovat více do hloubky.  Opět budeme meditovat s vybranými esencemi zvířat, abychom pronikli k podstatě darů, které nám přinášejí. Prací s esencemi Volně žijících zvířat WEAE i kartičkami - obrázky zvířat objevíme hlubší aspekty tzv. „stíny“ naší osobnosti, které brání našemu vývoji. Můžeme tak lépe poznat cíl naší cesty na Zemi. Staneme se na chvíli zvířetem, které je nám příjemné, abychom pochopili jeho motivaci. Probereme Cestu Uzdravení – 7 kombinovaných esencí, které představují cestu od našeho nejhlubšího utrpení a emocionálního zranění přes, zbavení se hněvu, smutku a odevzdání všeho, co nám už neslouží až k pocitu hluboké vděčnosti za dar života, svobody a propojení s harmonií Vesmíru a Boha. Ukážeme si a prožijeme sílu afrických esencí pro uzdravení naší 1. čakry a sílu bubnování. Na tomto semináři poznáte úžasné bubny a chřestidla Sama Modrého medvěda. Budete mít možnost si bubny i chřestidla zakoupit. Budeme pracovat s čakrovými éterickými olejíčky v masážních olejích.

Lahvička esencí 25 ml k užívání dle vlastních potřeb v ceně semináře.

 

9.5.2015 Esence volně žijících zvířat I

Na základním semináři Esencí volně žijících zvířat WEAE I se dozvíte, kdo je autor těchto úžasných esencí Daniel Mapel. Povíme si o tom, jak k němu esence přicházely, jak vznikají i jak se používají.
Naučíte se, jak použít základní africké esence pro uzemnění a zpracování problémů. Povíme si o základních kombinacích, které Daniel vytvořil pro jednoduchý výběr esencí do začátku práce s esencemi zvířat.
 
Dozvíme se také o významu a použití základních esencí mláďat u dětí i dospělých.
 
Prožijete meditace se zvířecími esencemi, abyste pronikli do podstaty a hloubky esencí.
 
Domů si odnesete vlastnoručně sestavenou kombinaci esencí v lahvičce 25ml.
 
Budete-li chtít, můžete namíchat esence i pro svou rodinu nebo přátele. Cena lahvičky se seminářovou slevou 40% je u 25ml 120Kč a 55ml 250Kč.
Těším se na setkání s Vámi i volně žijícími zvířaty, která pro nás připravila mnoho svých darů!
 
Přihlásit se můžete zde
 
Pokud máte zájem o dvoudenní seminář (DOPORUČUJI), můžete se přihlásit rovnou i na nedělní seminář WEAE II pokračovací seminář zde

 

25.4.2015 Bachovy esence s aromaterapií dvoudenní

Dvoudenní seminář (25.- 26.4.2015) Bachových květových esencí s aromaterapií Vám umožní seznámit se podrobně s jednotlivými květovými esencemi
 
Dozvíte se něco o MUDr. Bachovi i významu systému esencí, naučíte se základům diagnostiky pomocí rozhovoru s klientem. Další způsob diagnostiky si vyzkoušíte s kartami Bachových esencí autorky Jiřiny Lockerové, ak. mal., která vytvořila nádherný soubor karet se symboly Bachových květů. 
 
Vyzkoušíte si sestavení směsi Bachových esencí pro osobní použití nebo pro člena rodiny. Naučíme se vytvořit energetický sprej do aury nebo do pročištění ovzduší v místnosti, sestavený z kvalitní pleťové vody, 100% aromaolejů a Bachových květových esencí.
 
Na semináři máte rovněž možnost se seznámit s dostupnou literaturou o Bachových esencích a dalšími systémy karet, podle kterých můžete esenci vybrat.
 
Naučím Vás také, jak si s kartami udělat náhled do klientovy situace.
 
Jako dárek si každý odnese domů vlastní namíchanou směs Bachových esencí a aromasprej do aurys Bachovými esencemi.
 
Těším se na Vás!
přihlásit se můžete zde , poslední 4 místa

 

2.4.2015 Cesta labyrintem vůní a emocí 11.-12.4.2015

Přijeďte v klidném uzavřeném kruhu žen prožít sounáležitost, moudrost ženství i láskyplnou podporu v pravém labyrintuTento seminář vám pomůže poznat a osvobodit hluboce uložené pocity a zranění, uvědomit si strachy, bloky a emoce, které vám brání harmonicky a naplno prožívat život. Využijeme Bachových esencí, mandal, kineziologie i drahých kamenů.

Seminář je věnován ženám, které touží po sebepoznání a odkrytí svého plného potenciálu, který je částo uvězněn pod nejrůznějšími emočními bloky, strachy a traumaty.

 

1.4.2015 JARNÍ OČISTA

Přijďte si poslechnout moji přednášku na téma JARNÍ OČISTA A BYLINKY - BYLINÁŘSKÁ PORADNA S JANOU HOLICKOU, která se koná v Komunitním centru na Máji v Českých Budějovicích 8. dubna 2015 v klubu důchodců od 9 do 11 hodin.

http://www.ledax.cz/fotogalerie/2015/bylinarska-poradna-s-janou-holickou-804.html  a zde je několik slov a fotografií z akce

 

23.2.2015 den pro ženy

Dnes 28. února 2015 se konal v sokolovně Boršov n.Vltavou - viz foto

DEN PRO ŽENY

Ženy si zacvičily zumbu, jógu aj. a poslechly přednášky o Esencích volně žijících zvířat a jejich pomoci naší psychice v podání Jany Vážky Holické nebo zdravé jarní  vaření s Lenkou Žák - Biolenkou. Nálada byla úžasná! A ženy odcházely spokojeně naladěné do svých domovů...

 

18.6.2014 MOJE NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO

Moje nové telefonní číslo pro objednávání na konzultace a esence:

+420776606630

 

9.1.2014 Seminář léčitelství Romana Kindla

opět v Českých Budějovicích

Seminář se konal 22. - 23. února 2014

Nenechte si příště ujít jedinečnou možnost učit se od úžasného člověka, znalce bylinek i lidského těla, výtečného diagnostika. Naučí Vás míchat čaje, vybrat si kyvadlem vhodné bylinky i číst v našem obličeji. Já jej slyšela popáté a už teď se těším na příště, vždy objevím něco nového a moc zajímavého.

Účastnice - 12 skvělých žen - tohoto ročníku byly mimořádně šikovné v práci s kyvadlem, virgulí, testováním a výběrem bylinek a sestavením vlastní receptury bylinného čaje a diagnostiky. A tak jsem měla radost já jako organizátorka a pan bylinář Kindl, že je stále koho učit!

 

26.11.2013 Netradiční lunární kalendář Cesta růže

VÁNOCE 2013 - krásný dárek pod stromeček pro příznivce energetických obrazů Věry Kočky Tomisové.

Netradiční kalendář, vytvořený od úplňku k úplňku, tj. se 13 měsíci, již brzy můžete koupit v prodejně Johanka sobě nebo svým blízkým. Nádherné obrázky Věry Kočky sem tam doprovodí verše Jany Holické, u každého obrázku najdete jeho téma. Náhled titulní strany ...

 

18.9.2013 seminář Bachovy esence s aromaterapií

V sekci SEMINÁŘE najdete netradiční seminář - Bachovy květové esence a aromaterapie, který se koná ve dnech 1. - 3. listopadu 2013 v Českých Budějovicích. Lektorka: Ing. Jana Holická. Semináře se mimořádně zúčastní autorka karet Bachových esencí se symboly - Jiřina Lockerová, akademická malířka. Těším se na setkání s Vámi! Upozorňuji, že zbývají POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA. Další seminář budu pořádat v roce 2015.

Více a přihlášky viz. http://www.johanka.eu/seminar-bachovy-esence-s-aromaterapii

 

16.9.2013 Jak na bolavá záda?

3d-cover-jak-se-jednou-pro-vzdy-zbavit-bolesti-zad-banner2.pngTaky Vás bolí záda? Nepomohli lékaři, masáže ani léky?

Poradí Vám kamarád Davído ve svém novém eBooku, který si může te zakoupit na jak na bolavá záda. V Davídově eBooku jsou pozoruhodné informace, které vycházejí z osobní zkušenosti. Jak bonus dostanete zvukovou nahrávku knihy a dvě videa, podle nichž se naučíte jednoduché cviky, které zaberou pár minut denně. Nemusíte složitě cvičit, chodit od jednoho doktora k druhému, ani jíst prášky! Vezměte své zdraví dosvých rukou a buďte opět zdraví a šťastní. 

 

2.4.2013 Nedejme si přírodu

Nedejme si přírodu

Nedejme si přírodu - podpořte možnost používat i nadále bylinky - poklady přírody!