• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

AKTUALITY

30.8.2016 Esence vnitřního psa- Inner Dog Essences

 

 NOVINKA : Esence domácích psů pro lidi i zvířata - dovolte mi představit úplně novou řadu esencí WEAE Daniela Mapela, sedm vyživujících esencí z království domácích psů. Nechte se vyživovat energetickými dary různých plemen domácích psů, dostanete obrovskou podporu k zažití opravdových zázraků života - hravosti, radosti, jednoduchosti, bezpodmínečné lásky, věrnosti..spojte se s Vaším 'vnitřním psem' stejně jako se spojujete s vnitřním dítětem. Využijte energie těchto báječných esencí pro sebe i své zvířecí přátele. Budete si ještě lépe rozumět, Váš pes bude lépe reagovat na Vaše pokyny, ale také sdlet Vaši radost. Naučí Vás jaké to je jen tak si skákat radostí!

 

Retriever/Radost a hraRetriever / Joy & Play 

Kříženec / Bezpodmínečná láskaMutt / Unconditional Love 

Teriér/ Jednoduchost a radostTerrier / Simplicity & Joy 

Pracovní pes / 'Pojďme do práce!'Working Dog / “Let´s go to Work!” 

Ochránce/BezpečnostProtector / Safety & Security 

 Vlk-Pes Hybrid-Zdravá divokostWolf-Dog Hybrid / Healthy Wildness 

Požehnání od psů - Kombinace esencí - “Blessings of Dog” Combination Formula 

Pro popis účinku jednotlivých esencí klikněte na odkaz - název esence.

 

         

Esence vnitřního psa byly vytvořeny, aby vám umožnily přijímat a být vyživován mnoha úžasnými energiemi a dary domácích psů. Tyto jedinečné formule dávají mocnou podporu pro zažívání moudrosti a zázraků, které nám psi nabízejí. Každá Esence vnitřního psa nabízí jedinečný způsob spojení s dary, které psi ztělesňují, včetně bezpodmínečné lásky, radosti, nevázanosti, jednoduchosti, věrnosti, přítomnosti a ještě mnohem víc. Tyto esence nás podporují, abychom se spojili s naším nejhlubším, milujícím, hravým a život plně žijícím já a umožní nám cítit a vyjádřit více radosti, lásky a potěšení z našeho života.

 

Jak si představit esenci našeho vnitřního psa? Podobně jako esenci našeho vnitřního dítěte. Stejně jako naše vnitřní dítě se může radovat nebo být zraněno, i náš vnitřní pes je odrazem našeho nitra.

Daniel Mapel mi na otázku, čím přesně jsou esence Inner Dog, napsal: “ vnitřní pes znamená spojení s naším vnitřním psem, jako spojení s naším vnitřním dítětem. Mám rád vnitřní psy, jsou tak báječní, jak jen psi mohou být! “

NOVÉ esence budou skladem na začátku září, samozřejmostí je také to, že je budu mít v koncentrátech ve své terapeutické sadě, abych Vám mohla namíchat ty nejúčinnější kombinace, které budou prospívat Vám i Vašim zvířatům k lepší komunikaci, zvládnutí náročných úkolů, výcviku apod.

Prodej a míchání esencí WEAE(Wild Earth Animal Essences): prodejna Johanka, nám. Přemysla Otakara II. č.11, 370 01 České Budějovice, telefon na prodejnu: 776 001 360.

Terapie esencemi WEAE: certifikovaná lektorka WEAE Ing. Jana Holická, tel.: 776 606 630, www.johanka.eu

 

Pracuji také s Bachovými květovými esencemi a Jihočeskými esencemi, kineziologií, gemmoterapií aj.