• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT
Logo WEAE

SEMINÁŘE

WEAE III - Příprava esence

 

Popis semináře

Seminář pro pokročilé s vibračními esencemi zvířat. Prohloubíme svoji zkušenost s esencemi WEAE meditacemi se zvířaty i kartami s obrázky zvířat a prací ve „zvířecích klanech“. Zpracujeme další vnitřní bloky, které nám brání posunout se na vyšší úroveň našeho duchovního vývoje k Vesmírné Harmonii.

Pomocí esencí, automatické kresby a mandal poznáme mnoho-dimenzialitu zvířecích esencí.

Prožijeme propojení v lidské mandale s využitím zvířecích esencí Sdílená láska – Sharing love. Spojíme se s naším vnitřním dítětem a budeme jej léčit pomocí jemných esencí mláďat pro vnitřní dítě.

Uzemníme se s indiánskými bubny a chřestidly. Budeme meditovat s energetickými obrázky Věry Tomisové, jejíž neuvěřitelný dar vnést do obrazu podstatu a dary zvířete poznáte při setkání s bílým vlkem, žábou, hadem, holubicí nebo lvem.

Rituálním způsobem připravíme dle našeho záměru novou mateřskou esenci volně žijícího zvířete z naší divočiny. Každý účastník si odnese 30 ml koncentrát nové esence.

Možnost zakoupit indiánský buben z jelení kůže (bez malby nebo s motivy zvířat) a chřestidlo (vyrábí Sam Modrý Medvěd), obrázků Věry Tomisové v různých provedeních. Za příznivého počasí v sobotu večer posezení u ohně. Podrobné pokyny přihlášeným pošlu e-mailem 14 dní před seminářem.

Vítáni jsou i ti, co seminář absolvovali dříve, neboť nic se neopakuje, žádná

setkání nejsou náhodná. S láskou se vždy vracím na semináře mého učitele

esencí zvířat Daniela Mapela, přestože jsem je absolvovala několikrát. Vždy pochopím něco nového, co mne posune v duchovním vývoji a obohatí.

Co s sebou

přezůvky, psací potřeby, pohodlné oblečení, pléd nebo lehkou deku, pokud rádi meditujete vleže, teplé oblečení k ohni. Pokud máte vlastní oblíbené pastelky, vezměte si je s sebou. Můžete vzít vlastní bubny, chřestidla.

Pro výrobu esence si přivezte něco drobného – kamínek, květ, korálek … Předměty použijeme pro vytvoření posvátného meditačního prostoru, kde vznikne nová esence.

Na semináři je možnost zakoupit knihy o Bachových esencích, krizové esence Rescue Remedy a esence 25 ml nebo 50 ml namíchané podle vašich potřeb se slevou 40%.

Cena semináře

2800 Kč

Foto ze seminářů

 

 

 

Přihlášení