• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

SEMINÁŘE

 

Seminář Jihočeské esence

 

Slunečnice

 

 

Popis semináře

Nový seminář 2016 přináší nejen možnost poprvé poznat nádherné květové esence z jihočeské přírody, které doplňují a rozšiřují Bachův systém květových esencí. Vyzkoušíte si jemné účinky květů na sobě, budeme si esence vybírat intuitivně i podle popisů účinků.

Budeme pracovat také s barvami a meditovat s vybranou květovou esencí v našem srdci.

Seznámíme se s účinky základních éterických olejíčků a jejich vlivem na psychiku člověka v souladu s principy pěti elementů. Povíme si také něco o duchovních principech aromaterapie. Vyladíme své čakry pomocí barev, éterických olejíčků ATOK a harmonizačních obrázků malířky Věry Burešové.

Vytvoříme užívací lahvičku esencí a sprej do aury s Jihočeskými květovými esencemi a  éterickými oleji. K vytvoření sprejů použijeme pleťovou vodu a éterické oleje nejvyšší kvality firmy Cosmetics ATOK Int.

Procvičíme si diagnostiku, aby si každý mohl navrhnout směs esencí do své lahvičky. Zkusíme si, jaké je vést terapeutický rozhovor s klientem.

V ceně semináře je 1 užívací lahvička esencí 25 ml a sprej do aury, texty k jihočeským esencím.

Můžete si také zakoupit další užívací lahvičky pro své blízké se slevou 40%. K prodeji budou také koncentráty Jihočeských květových esencí. Pokud již předem máte svou esenci vybranou a chcete koncentrát, je možno se domluvit po potvrzení přihlášky.

Znalost Bachových květových esencí není podmínkou.

 

Co s sebou

psací potřeby, přezůvky, oblíbené pastelky

Na semináři je možnost zakoupit knihy o Bachových esencích, krizové esence Rescue Remedy a esence 25 ml nebo 50 ml namíchané podle vašich potřeb se slevou 40%, a to jak z JIhočeských, tak i Bachových květových esencí.

Dále si můžete zakoupit obrázky Věry Kočky - Věry Burešové - formáty A5, A4, A3.

Cena semináře

2.000 Kč - pozor, změna! - nevratná záloha při přihlášení 1.000,-Kč

 

Přihlášení