• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

CO NABÍZÍM

BYLINNÉ ČAJE NA MÍRU KLIENTOVI

 

V posledních letech jsem při své práci zjistila, že nejdůležitější při pomoci klientovi není reflexní terapie - výuka bodů, ale vysvětlování, vysvětlování, vysvětlování....a důkladný rozbor celé situace.

Důležité je nejen si umět ulevit od bolesti, ale také pomoci člověku pochopit příčinu jeho potíží. S tím také souvisí správná úprava stravy a vhodné doplňky např. ve formě bylinných čajů nebo tinktur.

Proto považuji za důležité alespoň v základu ukázat člověku princip fungování lidského těla podle systému pěti elementů tak, jak jej po tisíciletí používá čínská medicína. Používám systém meridiánů na plakátech i figurínu s meridiány (dle čínské medicíny), kde klientům vysvětluji, co je pro jejich uzdravení potřeba pochopit. Důležité je, aby klient sám převzal zodpovědnost za své zdraví, za vše, co si ve svém životě vytváří. Nezůstává tak odkázan na jiné a může sám řídit svůj život.

Velmi krásně dokázal tento systém vysvětlit na svých seminářích léčitelství můj přítel, pražský léčitel a bylinkář Roman Kind, který mne také vždy povzbuzoval v testování bylinných čajů na míru klientovi. Opakované absolvování jeho seminářů mi přineslo mnohá pochopení - takových známých 'AHA!'.

Na základě spolupráce s panem Kindlem jsem postupně začala pro své klienty sestavovat bylinné čaje na míru. Často je doplňujeme ještě o nějakou kombinaci Bachových esencí nebo esencí zvířat pro podporu psychické stability nebo odblokováním pomocí kineziologie One Brain apod.

Na testování bylinného čaje na míru  (případně s reflexní diagnostikou) se můžete objednat na mém telefonním čísle:

776 606 630 cena 50,- Kč za vytestování čaje