• ÚVOD
 • AKTUALITY
 • O MNĚ
 • CO NABÍZÍM
 • SEMINÁŘE
 • LABYRINT
 • KONTAKT

Jihočeské esence

JIHOČESKÉ  KVĚTOVÉ  ESENCE

 

Jihočeské květové esence je nová řada květových esencí. Její vznik byl inspirován znalostí Bachových květových esencí, hlubokou úctou k práci doktora Bacha a láskou k české přírodě.

Na vzniku jihočeských květových esencí se podílejí dvě úžasné ženy, které tvoří své esence s láskou a klidem v duši i srdci.

Esence jsou připravovány tradiční metodou Dr. Bacha a jejich vibrace jsou nádherné a jemné.

Můžete je kombinovat s ostatními květovými esencemi z řady Bachových květových esencí nebo vyzkoušet jako jednotlivé esence.

 

Jihočeské květové esence doplňují Bachův systém, protože v dnešní době stresu a překotného vývoje se objevují stále nové problémy a stavy lidské mysli. K těm je třeba přistupovat individuálně a každému také vyhovuje jiná kombinace, detaily jsou mnohdy tak jemné, že je třeba kombinaci vytvořit opravdu na míru.

 

Jihočeské esence jsou pro lepší orientaci rozděleny do několika kategorií

 

 

 • Esence pro duševní práci – kopretina, lichořeřišnice, ostružiník
 • Esence, které skýtají ochranu – bílý řebříček, růžový řebříček, jestřábník oranžový
 • Esence pro posílení konstituce – černohlávek, česnáček
 • Esence, které pomáhají žít lehce a s humorem – narcis, petrklíč, ostálka, brutnák lékařský
 • Esence pro odpočinek a dobré spaní – pampeliška, třezalka
 • Esence rozvíjející sílu osobnosti a cílevědomost – broskev, divizna, pryskyřník, slunečnice, vratič, zlatobýl
 • Esence duchovní - zvonek, sedmikráska
 • Krizové esence a esence proti strachu – hrušeň, jabloň, rajče

 

VYUŽITÍ KVĚTOVÝCH ESENCÍ

Jihočeské květové esence, podobně jako Bachovy květové esence, můžeme užívat jako kapičky pro doladění naší psychiky, ale také vmíchávat do krémů nebo masážních olejů. Je velmi příjemné a inspirující míchat vlastní krém, který bude obsahovat složku vybrané květové esence a vhodný éterický olejíček jako doplněk. Květové esence tak jdou s aromaterapií ruku v ruce a mohou nám zpříjemnit život v mnoha formách.

ESENCE ROKU 2015

Sedmikráska - při touze po domově nebo blízkém člověku. Podporuje nezištnou a čistou lásku. Přivádí na cestu prostého bytí a spojuje s původní domovinou.

Jestřábník oranžový - umí vše cizorodé rychle transformovat v čistší a vyšší energii, a tak předejde zahnízdění negativních emocí. Je prospěšný i při léčbě šoku, protože může organismu vrátit rovnováhu a očistit potlačené a blokované emoce, a tím umožnit hlubší přístup k autentickému vlastnímu já. Může člověka pohnout k hlubší seberealizaci, k rozšíření vědomí a energie.

Brutnák lékařský - Esence brutnáku se užívá, pokud máme v srdci velký zármutek a tíhu. Dokáže prorazit tmou a objevit vnitřní světlo, které přinese oporu, optimismus a znovu nalezenou odvahu.

ESENCE ROKU 2016 - NOVINKY

podrobný popis těchto následujících dvou esencí bude brzy přidán do kategorie Jednotlivé esence, zatím uvádím, co k nim přišlo ... zkušenosti žen, které s těmito dvěma esencemi pracují, jsou přímo neuvěřitelné!

Krásenka zpeřená - pevný sebevědomý postoj, už se nemusím sklánět před nikým a před ničím, nemusím se za nic bičovat. Bezpečně vyjadřuji svou vnitřní krásu a lásku, hlubokou moudrost. Jsem beze strachu. Jemnost, něha, pravá pokora. Archetypální energie - Máří Magdaléna. Spojení žen jako jednotlivých krásných kvítků do nádherného záhonu (matriarchát). Uvolnění bloků páteře

Šalvěj hajní - uvolnění a prohloubení srdeční čakry, propojení srdce s pohlavními orgány, spojení rozděleného, 1. čakra jako brána ducha, rozpomenutí se na celistvost ženy, vede nás do srdce jako chrámu naší duše

 

Podívejte se na odkaz Seminář s Jihočeskými květovými esencemi. Hravou formou Vás naučím, jak s nimi pracovat a používat je v běžném životě.

Konzultace 600Kč/h, esence 25ml 250Kč, 60 ml 450Kč