• ÚVOD
  • AKTUALITY
  • O MNĚ
  • CO NABÍZÍM
  • SEMINÁŘE
  • LABYRINT
  • KONTAKT

SEMINÁŘE

 

Labyrint světa a ráj srdce

Popis semináře

 

 

 

Meditace pro duchovní vývoj v labyrintu s kameny, esencemi sv. Václava a Jihočeskými květovými esencemi

Přijďte prožít nezapomenutelné chvíle relaxace, meditace v labyrintu a intuitivní tvorby mandal.

V klidném prostředí zahrady budeme s tvary a barvami naslouchat vlastní intuici. Malováním čistíme své srdce a  tvoříme prázdný prostor, který se může naplnit láskou. Vytváříme posilující a aktivující obrázky pro naše srdce.

Seminář je určen ženám a mužům, kteří chtějí poznávat sami sebe, cítit své láskyplné srdce a vyzařovat něhu a sílu. Představím Vám dvě duchovní esence, vzniklé z vody pramene sv. Václava a energií Země i Vesmíru.

Budeme používat Jihočeské květové a stromové esence vytvářené v naší přírodě – kopretina, třezalka, pampeliška, zvonek, … k získání harmonie, nalezení nové duchovní cesty, vyladění duše i srdce. Možnost namíchat osobní lahvičku na míru.

V labyrintu Světa procítíme  energii kamenů, projdeme meditací našeho srdce, meditací k propojování mužského a ženského principu, meditací k nalezení správných životních postojů. V zahradě stromů najdeme svou vnitřní něhu, lásku, sílu a klid duše.

Poznejte sílu a dary kamenů a polodrahokamů ve spojení s posvátnou geometrií. Budete-li naslouchat svému srdci a hlasu duše, dostanete informace, které Vám pomohou uvědomit si, co je v tomto období pro Váš vývoj podstatné.

Pokud je seminář dvoudenní, další den se koná vycházka a meditace u pramene sv. Václava.

 

LABYRINT, KTERÝ NA SEMINÁŘI POUŽÍVÁM,  VZNIKL SPOLUPRACÍ S MÝMI SPŘÍZNĚNÝMI DUŠEMI - Samem Modrým Medvědem a jeho mimořádnou ženou Mouchou. Prohlédněte si můj Labyrint

 

 

Co s sebou

psací potřeby, přezůvky, karimatku, pastelky - pokud máte své vlastní oblíbené

Na semináři je možnost zakoupit harmonizační obrázky malířky Věry Tomisové - Kočky.

 

Cena semináře

1100 Kč

 

 

Přihlášení

Vyberte si níže vyhovující termín.